איך תרצו לעזור ליער?

בחרו כמה עצים תרצו לנטוע. 

אנחנו נדאג לכל השאר.

כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לפרויקט הזה, פתחנו את האופציה לתרום סכום חופשי בנוסף לרכישת עצים עבור היער. כל סכום שתבחרו לתרום יעזור לנו לקדם את הפרויקט וילך להמשך יצירת קשרים, עבודת מנהלה, שיווק אינטרנטי של הפרויקט ועוד.

מה כולל מחיר של עץ?

מחיר העץ מורכב מכלל העלויות השונות שמבטיחות נטיעה ותחזוקה איכותיות:
רכישת השתיל, הקמת פעוטון, העברה של השתיל לעציץ 10 ל' עם מצע שתילה, דאגה ופיקוח במשך שנה עד התחזקות השתיל. אחרי שנה, העברה של השתיל לשטח נטיעת הקבע, חיבור מערכת השקייה בשטח, נטיעה בפועל (איזה כיף!) עם קומפוסט וסמוכות, ולבסוף פיקוח על בעל השטח במשך שנתיים נוספות.
יצרנו כאן פלטפורמה שדואגת שהעצים ניטעים, מתבססים ושורדים לאורך זמן. עץ שרכשתם עבור יער האקלים מקבל באמת את כל מה שהוא רק צריך. 

מה קורה אחרי שקניתי עץ?
בזמן הקניה, תוכלו לבחור אם אתם מעדיפים שהעץ ינטע באזור מסוים בארץ. יש לנו שטחים של היער בכל רחבי הארץ ואם יש אזור גיאוגרפי שהוא יותר קרוב לליבכם, מוזמנים לבחור בו (ניתן גם לבחור באופציה "איפה שצריך" ואז ננטע את העץ שלכם בדיוק שם).
אחרי שתהליך הקניה יושלם, נעביר לכם תעודה מהודרת על השתתפות ביער האקלים עם מספר העצים שרכשתם ועוד כמה מספרים על תרומתכם לסביבה.

                                    חשוב - איגום העצים
את השטחים השונים של היער אנחנו שותלים כאשר נגיע לכמות העצים המקסימלית אותה ניתן לשתול באותו שטח. (לדוגמא- אם בשטח מסויים ניתן לשתול 300 עצים, נחכה עד שאנשים או חברות יקנו 300 עצים ואז נשתול אותם במרוכז באותו שטח).

 

תקבלו הודעה מסודרת כאשר נטענו את העץ שלכם ואיפה (לפי שטח)

© 2020 by DigitalGoodEnergy

יוזמת האנרגיה הטובה (ע"ר 580499572)
משק 23, אביעזר, ד.נ 99860